Телефони:

+38(068) 054-00-54
+38(0432) 504-904

Адреса:

вул. Академіка Ющенка, 8
м. Вінниця

Графік роботи:

Пн-Сб - з 9.00 до 18.00
Нд - узгоджуємо

Кабінет УЗД "Софія", м. Вінниця

вул. Академіка Ющенка, 8

Category Archive Молочні залози

Кабінет УЗД "Софія"

УЗД молочних залоз

Лікар кабінету УЗД “Софія” радить завчасно подбати про здоров’я молочних залоз і провести ультразвукове дослідження.

УЗД молочних залоз дозволяє оцінити структуру внутрішніх тканин грудей і візуалізувати найдрібніші патологічні процеси, які неможливо визначити під час зовнішнього огляду. В процесі УЗД оглядаються всі ділянки – від ділянки грудної стінки до області соска, що дозволяє визначити новоутворення розміром менше 5 мм.

За допомогою цього обстеження, мамологу набагато простіше поставити точний діагноз і відразу ж призначити необхідне лікування. На УЗД молочних залоз можна побачити ознаки мастопатії, доброякісні пухлини і навіть рак молочних залоз.
Необхідна діагностика молочних залоз у разі виникнення маститу у годуючих жінок, адже часто за допомогою цього обстеження вирішується питання необхідності оперативного втручання. На відміну від самого сучасного рентгену, УЗД не несе ніякого променевого навантаження для організму. Підготовка до УЗД молочних залоз не потрібна, але певний день циклу для обстеження важливий.

УЗД молочної залози проводять з 5 по 14 день. Під час лактації, гострих болей, вагітності та аменореї проходити діагностику можна у будь-який час. З метою профілактики УЗД потрібно проходити усім жінкам до 40 років 1 раз на рік (після 40 років велику діагностичну цінність має мамографія). За таких ознак потрібно звернутися до мамолога негайно, не очікуючи планового візиту: біль у молочній залозі припухлість зміна кольору шкіри і набряклість місцеве підвищення температури виділення з соска у жінки, що не годує грудьми (тобто молозиво, гній, кров) запалення лімфовузлів ущільнення.

Звертайтеся до кабінеті сучасної ультразвукової диагностики “Софія” для проходження УЗД. Процедура здійснюється на апараті GE Logiq F6, який відповідає останнім світовим стандартам. Успішний досвід лікаря і точне обладнання дозволяють чітко встановити правильний діагноз.