Телефони:

+38(068) 054-00-54
+38(0432) 504-904

Адреса:

вул. Академіка Ющенка, 8
м. Вінниця

Графік роботи:

Пн-Сб - з 9.00 до 18.00
Нд - узгоджуємо

Кабінет сучасної УЗД “Софія”

Обстеження: Внутрішніх органів - Органів малої миски - Щитоподібної залози - Молочних залоз - М'яких тканин - Калитки - Судин - Опорно-Рухового апарату - Вагітних - Цервікометрія - Доплерометрія - Ехокардіографія - Еластографія

Кабінет сучасної ультразвукової діагностики “Софія” здійснює УЗД на високоякісному медичному обладнанні. Спеціалісти, що здійснюють прийом дорослих та дітей, мають багаторічний досвід та наукові ступені.

Внутрішніх органів
Досліджується Серце, Печінка, Жовчний міхур, Селезінка, Підшлункова залоза, Нирки, Заочеревинний простір

Опорно-Рухового апарату
Діагностуються усі основні зміни в опорно-руховій системі: Травматичні пошкодження, Запальні процеси, Дегенеративно-дистрофічні зміни, Пухлинні процеси.

Органів малої миски
УЗД органів малої миски дозволяє отримати зображення тканин та органів, які розташовані у нижніх відділах черевної порожнини.

Щитоподібної залози
Досліджується обсяг обстежуваного органу, структура тканин, наявність новоутворень, регіонарний лімфодренаж, дані про стан гортані, м’яких тканин шиї і трахеї, прохідність кровоносних судин.

Молочних залоз
Інноваційний метод діагностики, що дозволяє лікарю оцінити структуру тканини органа та виявити патологічні зміни в ньому на ранніх стадіях розвитку.

М’яких тканин
Обстеження дозволяє диференціювати підозрілі новоутворення і набряки, виявити причину запалення лімфовузлів і оцінити наслідки травм

Вагітних
УЗД вагітних є незамінною і безпечною інструментальною методикою обстеження. За її допомогою діагностують вади та аномалії на ранніх етапах, або просто стежити за розвитком майбутньої дитини.